Kwiaty na choince świątecznej

kwiaty na choince

Zrób to sam: KWIATY JAKO OZDOBY CHOINKI

Czy chcesz mieć w tym roku inną, nieoczywistą choinkę na te Swięta? Zobacz nasz pomysł na udekorowanie jej żywymi lub sztucznymi kwiatami.

Każdego roku czekamy niecierpliwie na wspólne dekorowanie choinki. Ta czynność łączy pokolenia, przywołuje wspomnienia i wprowadza w cudowny nastrój nawet ostatnią zrzędę świąteczną 😉

Zobaczcie, jak kwiaty mogą służyć również jako ozdoby choinkowe. Ich aksamitne, fioletowe liście, ciemnoczerwone, pachnące kwiaty tekstura w połączeniu z jodłową zielenią wzbudzą Wasz entuzjazm.

TO BEDZIE POTRZEBNE:

  • Kwiaty i rośliny (wybraliśmy sztuczne rożliny z naszej oferty)
  • Szklane probówki na kwiaty jeżeli używasz świeżych, ciętych kwiatów.
  • Ciemny lub zielony sznurek lub drut kwiatowy (przy świeżych kwiatach)

JAK TO ZROBIĆ?

Przyciąć kwiat na odpowiednią długość, aby zmieścił się w probówce, ale był wystarczająco długi, aby koniec łodygi mógł zatrzymać wodę. Zawiąż sznurek lub drut ciasno wokół krawędzi probówki, pozostawiając dwa luźne końce o długości około dwóch 8 cm. Napełnij probówkę wodą i umieść kwiat w fiolce. Zawieszaj fiolki na drzewie, mocując je do gałęzi.

Jeżeli masz sztuczne kwiaty, włóż je po prostu pomiędzy galęzie, jeżeli kwiaty się wysuwają, zagnij ich elastyczny koniec. 

MORZE KWIATÓW W CHOINCE

Możesz wybrać rodzaj kwiatu i kolor ljaki tylko przyjdzie Ci do głowy. Im większą ilością kwiatów i roślin zostanie ukwiecone drzewko, tym bardziej bogata i ekstrawagancka stanie się Wasza się choinka.  Zachwyć wszystkich w tym roku  morzem kwiatów na bożonarodzeniowym drzewku!

[FM_form id="3"]