Promocja na meble marki trebord

Stol Jadalniany Dining Room Table, Meble do wnętrz i ogrodowe – stoły i krzesła

Szanowni, zapraszamy do skorzystania z promocji mebli na indywidualne zamówienie marki Trebord. Teraz zamówicie je taniej o 15%! 

W ofercie znajdziecie Państwo biurka, stoły jadalniane i kawowe, regały i komody. KUP ON-LINE

Każdy mebel jest unikatem, decydując się na model Awangarda wybiaramy nieregularne wykończenie blatu, właściwe tylko dla danego egzemplarza. Meble z tej kolekcji wykonywane są wg. zamówienie z dębu, brzozy, modrzewia, jesiona, orzecha. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

promocja trwa do 30. Kwietnia 2020r.

Stol Jadalniany Dining Room Table, Meble do wnętrz i ogrodowe – stoły i krzesła Stol Do Jadalni Standard X, Meble do wnętrz i ogrodowe – stoły i krzesła Stol Do Jadalni Standard U, Meble do wnętrz i ogrodowe – stoły i krzesła Stol Do Jadalni Debowy, Meble do wnętrz i ogrodowe – stoły i krzesła Regaly Holden 05, Meble do wnętrz i ogrodowe – stoły i krzesła Regaly Holden 03, Meble do wnętrz i ogrodowe – stoły i krzesła Regal Jorden 01, Meble do wnętrz i ogrodowe – stoły i krzesła NOYE Studio 01, Meble do wnętrz i ogrodowe – stoły i krzesła Komoda Sol Classic, Meble do wnętrz i ogrodowe – stoły i krzesła Komoda Sol 03, Meble do wnętrz i ogrodowe – stoły i krzesła Komoda Sol 01, Meble do wnętrz i ogrodowe – stoły i krzesła Komoda Stol Pop, Meble do wnętrz i ogrodowe – stoły i krzesła Inspiracje Do Jadalni Dekor Studio 02, Meble do wnętrz i ogrodowe – stoły i krzesła Sofia Zhurko 1, Meble do wnętrz i ogrodowe – stoły i krzesła

 

[FM_form id="3"]