Usługi kompleksowej aranżacji ogrodów i tarasów

usługi kompleksowej aranżacji ogrodów

Kochamy naturę, kochamy ogrody. Każdy dzień spędzony wśród zieleni daje nam energię i siłę do dalszego działania.

Już rzymski pisarz, polityk i filozof Cyceron twierdził

Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek

… i my zgadzamy się z tym w pełni 💚

Starannie zaaranżowany ogród to pewność dobrze dobranych do nasłonecznienia i rodzaju gleby rośliny. To gwarancja harmonii i równowagi w otaczającej nas przestrzeni.

Niezależnie od tego czy jesteśmy fanami ogrodów wiejskich czyli kochamy drzewa i krzewy owocowe oraz zioła, a także rośliny jednoroczne i byliny, a kwiaty w naszym ogrodzie tworzą wielobarwną, jaskrawą kompozycję czy wolimy ogrody nowoczesne np. w stylu japońskim.

Być może jesteśmy zafascynowani ogrodami w stylu angielskim lub uwielbiamy skalne ogródki? Niezależnie od stylu powinniśmy uwzględnić funkcje jakie chcielibyśmy aby nasz ogród spełniał. Mamy dzieci? Zapewnijmy im kącik do zabaw. Uwielbiamy grillować? Zaplanujmy zewnętrzną kuchnię. Zadbajmy, aby nie zabrakło w nim miejsca do rekreacji!

Wychodząc na przeciw Waszych oczekiwań uruchomiliśmy kompleksową usługę aranżacji przestrzeni dookoła domu 🌾 Oprócz naszych sztandarowych mebli i dodatków ogrodowych zaprojektujemy Twój ogród, a także doradzimy jakie rośliny dobrać, tak aby odświeżyć go i nadać nowego charakteru 🆕

W naszej ofercie znajdziecie specjalnie selekcjonowane, niebanalne rośliny, takie jak np. mrozoodporne palmy 🌴Zapraszamy!

 

[FM_form id="3"]