ZIC ZAC- Nardi

ziczac.jpgziczac-kopia-5.jpgziczac-kopia-4.jpgziczac-kopia-3.jpgziczac-kopia-2.jpgzac_partRosso-2.jpgzacSP_purple-2.jpgsetZicZac_panoram-2.jpgZic_piramide.jpgZacCL_lime_chiusaLat.jpgZICZAC_cop-2.jpg

Szanowni Państwo, przedstawiamy Państwu najnowszy produkt firmy Nardi. ZIC ZAC jest idealnym rozwiązaniem dla małych powierzchni zewnętrznych oraz wewnętrznych. Komplet składa się z dwóch krzeseł oraz stołu.
Jedną stronę stołu ZIC można przymocować do ściany, a następnie zlożyć wzdłuż niej (aby zyskać dodatkowe miejsce lub przechować przez zimę). Niewielki przycisk na krześle ZAC pozwala je również łatwo złożyć. Dwa złożone krzesła dają się bez problemu składować w przestrzeni pomiędzy ścianą i stolikiem (patrz zdjęcie).
Bardzo lekki i łatwy w obsłudze składany zestaw wytworzony jest polypropylenu wzmocnionego włóknem szklanym. Jest szczególnie odporny na warunki atmosferyczne, nietoksyczny, antystatyczny i odporny na zabrudzenia. Blat typu DurelTOP daje bardzo dużą wytrzymałość na zarysowania, odporny na działanie wysokich temperatur oraz działanie promieni UV.

Kontakt: tel: + 48 61 222 46 90 | e-mail: INFO@EMMA-STYL.PL