Cereria Mollá – Eleganckie zapachy do pomieszczeń

MOROCCAN CEDAR 2 Scaled, Meble do wnętrz i ogrodowe – stoły i krzesła

Eleganckie zapachy do pomieszczeń

Ponad 100 lat temu w Albaidzie w Hiszpanii pojawiła się wizja, która była przekazywana z pokolenia na pokolenie i w tej chwili jest bardziej żywa niż kiedykolwiek.
Przez dziesięciolecia Cereria Mollá nieprzerwanie ręcznie wytwarza przedmioty, zachowując wiele odziedziczonych procesów, zapewniając doskonałą produkcję i niezrównaną jakość.

Cereria Mollá

to sztuka tworzenia luksusowych świec zapachowych i aromatycznych olejków dla Twojego domu i tworzenia w ten sposób emocji.
Pasja, entuzjazm i troska to składniki tego oryginalnego i wysokiej jakości produktu.

Historia firmy CERERIA MOLLÁ 1899, S.L.

Hiszpańska firma rodzinna Cereria Mollá została założona w 1899 roku przez Antonio i Joaquina Mollá w Albaidzie, około 90 km na południe od Walencji. Od tego czasu profesjonalne rzemiosło wytwarzania świec (odlewania świec) było przekazywane z pokolenia na pokolenie i nadal jest praktykowane w tradycyjny sposób.

Ponieważ światło elektryczne nie było jeszcze powszechne w Hiszpanii aż do lat trzydziestych XX wieku, świece były jedynym sposobem oświetlania domów i ulic po zmroku. Jednak gdy do domów dotarł prąd, wielu producentów świec musiało zaprzestać swojej działalności. Ze względu na zmieniające się czasy, uwaga Cerería Mollá przeniosła się na produkcję ręcznie robionych świec sakralnych, która ze względu na doskonałą jakość pozostawała podstawową działalnością firmy aż do lat 80-tych. W związku ze zmieniającymi się w tym czasie potrzebami konsumentów, asortyment został poszerzony o świece do barów, hoteli i eventów.

Od lat 90-tych główny nacisk położony jest na świece zapachowe, które są modyfikowane i ulepszane pod względem kształtu i zapachu w zależności od pory roku i mody. Wykorzystane tu zapachy pochodzą z Grasse, francuskiej stolicy perfum, a także od szlachetnych hiszpańskich producentów.
Oryginalny budynek z chwili założenia fabryki do dziś służy do produkcji świec sakralnych. Dodatkowo w latach 70-tych w Walencji powstał nowy zakład produkcyjny o powierzchni ok. 1500 m2, w którym produkowane są świece z obecnego asortymentu.

Nawet dziś wszystkie świece wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości wosku sojowego – knot tych wysokiej jakości świec wykonany jest z czystej bawełny i nie zawiera ołowiu ani cynku.

produkty cereria molla

świece Premium Cereria Molla

Bazą produktów są: wysokiej jakości wosk sojowy oraz naturalne oleje zapachowe.
Dopełnieniem każdego produktu są starannie przygotowane opakowania, dzięki którym całość oferty to doskonała propozycją na prestiżowy prezent.
Producent przywiązuje znaczną wagę do ekologii. Wszystkie elementy składowe produktów oraz ich opakowań nadają się do recyklingu

-15%
NOWY
89,25 

Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 89,25 

Na stanie

-15%
NOWY
89,25 

Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 89,25 

Na stanie

-15%
NOWY
89,25 

Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 89,25 

Na stanie

Dyfuzory Premium Cereria Molla

z bambusowymi patyczkami.

Dzięki dyfuzorowi zapachowemu do pomieszczeń Cereria Mollá 1899 możesz przekształcić swój dom w subtelnie perfumowaną oazę dobrego samopoczucia.

Aplikacja
Zdejmij pokrywkę i włóż patyczki do pojemnika. Pałeczki wchłaniają olejek eteryczny i rozprowadzają aromat. Aby zwiększyć intensywność aromatu, raz w tygodniu można obracać pałeczki.

-15%
NOWY

Patyczki zapachowe Dyfuzory

Dyfuzor Premium Black Orchid and Lily

92,65 

Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 92,65 

Brak w magazynie

-15%
NOWY

Patyczki zapachowe Dyfuzory

Dyfuzor Premium Reed Amber and Sandalwood

92,65 

Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 92,65 

Na stanie

Mydła do ciała Cereria Molla

Przekonaj się, że nawet zwykłe mycie rąk, prysznic czy kąpiel mogą stać się wyjątkowym przeżyciem. Perfumowane mydło Cereria Mollá Verbena di Sicilia doskonale uzupełnia zapach z tej samej kolekcji, a jednocześnie uwalnia skórę od zanieczyszczeń.

Te mydła mają fantastyczne właściwości i cudownie pachną. Z oczyszczającym środkiem powierzchniowo czynnym z betainy kokosowej i pielęgnującym skórę ekstraktem z mleka owsianego.
Zawierają także ekstrakty z żeń-szenia i chia.

bez SLS (Sodium Laureth Sulfate)

NOWY
NOWY
NOWY

Balsam do ciała Cereria Molla

Wysokiej jakości balsam do ciała i rąk marki Cereria Molla 1899 wytwarzany jest ręcznie w Hiszpanii zgodnie ze starą tradycją. Balsam składa się z naturalnych składników i jest wegański. Dzięki zawartości chia, żeń-szenia i karite balsam zawiera składniki odżywcze, które pozytywnie wpływają na skórę.

Balsam jest całkowicie wolny od olejów mineralnych i silikonów.

NOWY
NOWY
NOWY

Perfumy do pomieszczeń i ciała Cereria Molla

Odkryj zapach, który Cię otacza i otula, dodając Ci powiewu świeżości, gdziekolwiek się udasz. Perfumy dla ciała i otoczenia, które przemieniają każdą chwilę we wspaniałe przeżycie. Złożone zapachy, które fascynują pełnymi naturalności zielonymi i owocowymi nutami.

-15%
NOWY
109,65 

Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 109,65 

Pozostało tylko: 2

-15%
NOWY
109,65 

Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 109,65 

Pozostało tylko: 2

-15%
NOWY
109,65 

Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 109,65 

Pozostało tylko: 2

[FM_form id="3"]