LOGO_emma 3

 

logoHM

 

 

O FIRMIE:

EmMa meble ogrodowe i kawiarniane działa na polskim rynku od pierwszej połowy 2010 roku.

Wraz z upływem lat, nabierając doświadczenia i wyciągając wnioski z Państwa uwag staramy się rozszerzać nasz asortyment. 

Do wiosny 2014 roku głównym profilem naszej działalności były meble ogrodowe i meble dla sektora hotelarskiego i restauracyjnego. Obecnie prowadzimy również pierwszy salon House&more w Poznaniu. Firma oferuje pod tym szyldem produkty pochodzące od renomowanych światowych marek wnętrzarskich jak: Riviera Maison, Eichholtz, Van Room, Manutti i inne. Staranna selekcja marek pozwala elegancko i kompleksowo urządzić nie tylko wnętrze domu, ale również ogród.

Wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości. Oprócz dbania o dobór mebli naszym celem jest także perfekcyjna obsługa i doradztwo.

Zapraszamy do naszego sklepu i salonu wystawowego. Tutaj, w przyjemnej atmosferze, mogą Państwo zobaczyć większość modeli z naszego asortymentu oraz dokonać zamówienia na indywidualnie zaprojektowane meble .  

Nie wahajcie się Państwo także zasięgnąć informacji telefonicznie. Mamy nadzieje, ze juz wkrótce będziemy mogli Państwu dostarczyć nasze wysokiej jakości meble.

Zapraszamy!

Kup meble w sklepie on-line