O FIRMIE:

EmMa Meble działa na polskim rynku od pierwszej połowy 2010 roku.

Wraz z upływem lat, nabierając doświadczenia i wyciągając wnioski z Państwa uwag staramy się rozszerzać nasz asortyment.

Do wiosny 2014 roku głównym profilem naszej działalności były meble ogrodowe i meble dla sektora hotelarskiego i restauracyjnego. Obecnie prowadzimy również pierwszy salon franczyzowy Miloo Home w Poznaniu. Firma oferuje pod tym szyldem produkty pochodzące od renomowanych światowych marek wnętrzarskich jak: Riviera Maison, Eichholtz, Van Room, Manutti i inne. Staranna selekcja marek pozwala elegancko i kompleksowo urządzić nie tylko wnętrze domu, ale również ogród.

Wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości. Oprócz dbania o dobór mebli naszym celem jest także perfekcyjna obsługa i doradztwo.
Aby zapewnić Panstwu kompleksową obsługę, oferujemy pomoc w temacie aranżacji wnętrz i tarasów. Tematyka wnętrz nie ma dla nas tajemnic. Jeśli szukają Państwo pomysłu na aranżację salonu, sypialni lub zmianę dekoracji – skontaktujcie się z nami i poznajcie wszystkie propozycje!

Zapraszamy do naszego sklepu i salonu wystawowego. Tutaj, w przyjemnej atmosferze, mogą Państwo zobaczyć większość modeli z naszego asortymentu oraz dokonać zamówienia na indywidualnie zaprojektowane meble.

Nie wahajcie się Państwo także zasięgnąć informacji telefonicznie. Mamy nadzieje, ze juz wkrótce będziemy mogli Państwu dostarczyć nasze wysokiej jakości meble.

Zapraszamy!

Kup meble w sklepie on-line