WINYLOWE OKŁADZINY ŚCIENNE

 

Kolekcja winylowych oklein ściennych to propozycja rozszerzająca możliwości aranżacji przestrzeni – zarówno mieszkań, jak i miejsc użyteczności publicznej. Nasze okładziny i tapety ścienne obiektowe dzięki połączeniu ciekawego wzornictwa z doskonałą wytrzymałością zastąpią z powodzeniem tradycyjne rozwiązania.

Tapety obiektowe i strukturalne charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale również różnorodnością wykonania. Winyl to surowiec niezwykle wdzięczny i plastyczny. Można go dowolnie kształtować i barwić. Stwarza to wręcz nieograniczone możliwości projektowe stąd ciągle poszerzająca się oferta zaskakujących, oryginalnych produktów. Wszystkie nasze okładziny ścienne obiektowe, w tym zmywalne, są bardzo operatywne i mają duży potencjał designerski.

 

 

 

Do dyspozycji Klientów oddajemy produkty, które posiadają wzory o różnym zastosowaniu przy wystroju wnętrz. RALPH – to tapeta o wyglądzie tkaniny. Przyjemna w dotyku. Wzór ten niemal otula nagie ściany, łagodząc ich surowość. Obok klasycznych bieli, beżów i szarości przygotowaliśmy modną miedź i nowoczesny grafit. HARRY i HUGO – to okleiny ścienne strukturalne. Wyraziste, pionowe linie doskonale zaakcentują wybrane ściany. Dzięki tym okładzinom ściennym obiektowym wnętrze nabierze oryginalnego, niepowtarzalnego charakteru. Opalizująca ILLA –to okleina ścienna glamour – gwiazda naszej kolekcji. Okładziny ścienne obiektowe w wersji glamour doda każdemu wnętrzu szyku i elegancji. Nasza oferta to również paleta opalizujących, efektownych kolorów. ELIOT – to tapety strukturalne z efektem 3D. Ściana wykończona tą okleiną nabiera ciekawego architektonicznego charakteru. Została zaprojektowana w kolorach szarości i pomarańczu, dlatego idealnie nadaje się do nowoczesnych biur i pracowni. I w końcu RIVA. Piękna zmywalna okleina o wzorze pofalowanej linii w mocnych, głębokich kolorach turkusu i szafiru, szmaragdu. Okładziny ścienne obiektowe o tym wzorze wzbogaci estetycznie każde wnętrze.

 

Zapraszamy do odwiedzin w naszym salonie. Nasi doradcy przedstawią pełną ofertę tapet winylowych oraz wzorniki.

 

ZOBACZ WINYLOWE OKŁADZINY śCIENNE W NASZYM SKLEPIE ON-LINE