Firma wyposażyła hotel twardowski

Leżaki basenowe do poznańskiego hotelu
Firma Emma wyposażyła hotel Twardowski
źródło: Emma, Horecanet.pl, 26.10.2010 (zaktualizowany 25.10.2010 17:00)

Emma Meble Ogrodowe i Kawiarniane Katarzyna Wichniarek z Poznania, dostawca mebli m.in. z technorattanu, wyposażyła w leżaki basenowe spa poznańskiego hotelu Twardowski. Nie podano wartości zamówienia.

Czterogwiazdkowy hotel Twardowski w Poznaniu został otwarty w połowie listopada 2009 roku, a centrum spa ruszyło w I kwartale 2010 roku. W skład centrum weszły m.in.: sauna, basen, siłownia, solarium, jaccuzi oraz sala fitness.

W hotelu znajduje się 58 jedno- i dwuosobowych pokoi oraz cztery apartamenty, restauracja dla około 120 osób, zaplecze konferencyjne na około 300 osób oraz centrum biznesowe (internet, telefon, fax). Inwestorem hotelu jest Twardowski Sp. z o.o., powstała na bazie firmy Rom-Vit zajmującej się świadczeniem usług ochroniarskich i sprzątania.

Firma Emma ma w swojej ofercie wysokiej jakości meble ogrodowe i kawiarniane z Niemiec, Włoch i Hiszpanii. Jest przedstawicielem takich firm, jak: Siena Garden, Queen`s, Kettler, Nardi, Resol. Meble wykonane są z różnych materiałów, począwszy od drewna, poprzez metal i aluminium, a skończywszy na rattanie syntetycznym zwanym technorattanem. Meble spełniają wytyczne dla sektora HoReCa określone w rozporządzeniach Ministra Zdrowia oraz Ministra Infrastruktury. Mają łatwe do codziennej pielęgnacji i mycia powierzchnie. Blaty stołów odporne są na wysoką temperaturę, zadrapania, obtłukiwanie, a stoły i krzesła można składać lub sztaplować. W ofercie firmy Emma są również akcesoria dekoracyjne, akcesoria związane z zabezpieczeniem przed kradzieżą oraz pokrowce.

[FM_form id="3"]