Naturalne sposoby na odstraszanie komarów

zajączek z mchu

Jak tylko zrobi się cieplej, komary i ich inni latający przyjaciele wracają. Na pewno Tobie też psują zabawę na łonie natury lub miły, przytulny wieczór.

Czasami noc staje się prawdziwym testem dla naszych nerwów w czasie polowania na komary. W krajach tropikalnych każde ugryzienie komara oznacza nawet potencjalne przeniesienie chorób. Ci mali krwiopijcy wyczuwają Cię z odległości 30 metrów, niezależnie od światła, a ich zmysł węchu przyciąga najdrobniejsze zapachy ciała, a nawet zawartość CO2 w powietrzu, którym oddychasz. Niewiele możemy na to poradzić, ponieważ prysznic w upalne dni pomaga tylko przez chwilę.

Jedynym rozwiązaniem może więc być odpowiedni i skuteczny preparat. Wiele typowych metod odstraszania komarów opiera się na wątpliwych, czasem nawet rakotwórczych lub działających hormonalnie substancjach chemicznych, które powodują niepożądane skutki uboczne. Większość produktów zawiera  składniki takie jak: dietylotoluamid (DEET), ftalan dimetylu (DMP), transflutryna, butanolan piperonylu, inkaridyna (Bayepel) i wiele innych chemikaliów. Powiniście używać je tylko w nagłych wypadkach – gdy nie ma zdrowszej alternatywy.

Abyś był dobrze przygotowany, przedstawiamy najlepsze, naturalne i skuteczne środki na komary:

-15%
68,00 

Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 68,00 

Na stanie

[FM_form id="3"]